Hayat Vakfı » Etkinlik Takvimi » Burs Şenliği

Burs Şenliği

Dünyadaki savaşlar, pandemi ve son olarak 6 Şubat Kahramanmaraş depremiyle ülkemizde ve dünyada bir çok değişiklikler oldu ve olmaya devam ediyor. Yaşam koşullarına artısı ve eksisiyle yansıyan bu değişiklikler ne yazık ki üniversite öğrencilerini de ekonomik olarak çok zorlamaktadır.
Ailesinin yanında kalmayan öğrenciler için barınacak yer bulmak, temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek, kırtasiye ve ulaşım ihtiyaçlarını giderebilmek… Bu uzayabilecek liste öğrencilerimizin aklını meşgul ederken, eğitimine odaklanması haliyle çok zorlaşmaktadır.
Hayatdostları olarak biz çok büyük bir aileyiz. Hem mezunlarımız, hem de dostlarımız ve hem de öğrencilerimizle birlikte. Vakfımızın kurulduğu günden bugüne binlerce öğrencimize katkı vermenin onurunu yaşıyor ve yeni dönemde de sizlerin desteği ile devam ettirmek istiyoruz.
Bu çerçevede burslara destek olma sürecini biraz daha değiştirip/geliştirip daha uygulanabilir hale getirmeyi, bu sayede sürece dikkat çekmeyi ve tüm Hayatdostlarına yayabilmeyi, gelecek nesillere gelenek olarak aktarabilmek adına Burs Şenliğimizi geçen senelerde olduğu gibi bu sene de yapmayı planladık.
Sizler de öğrenci kardeşlerimize destek olmak istiyorsanız 02 Eylül Cumartesi günü saat 10.00 ile 18.00 arası müsait zaman diliminizde vakıf merkezimize bekliyoruz.